فصلنامه اندیشه سیاسی در اسلام به ایستگاه شانزدهم رسید

فصلنامه اندیشه سیاسی در اسلام به ایستگاه شانزدهم رسید

شانزدهمین شماره فصلنامه اندیشه سیاسی در اسلام توسط پژوهشکده امام خمینی و انقلاب اسلامی، وابسته به موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، با مقالات متنوع منتشر شد.

کتاب آینده اسلام به نقد گذاشته می شود

کتاب آینده اسلام به نقد گذاشته می شود

کتاب « آینده اسلام» اثر جان اسپیوزیتو با حضور آقایان دکتر سید احمد موثقی، دکتر علی مرشدی زاد، دکتر سید صدر الدین موسوی و مترجم کتاب آقای مهدی امینی در پژوهشکده امام خمینی(س)و انقلاب اسلامی به نقد گذاشته می شود.

کد مطلب: 623 | تاریخ مطلب: 18/07/1397
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

در شش ماه نخست سال 97؛

بیش از سیصد هزار نفر از اماکن گردشگردی منتسب به حضرت امام(ره) بازدید کردند

بیش از سیصد هزار نفر از اماکن گردشگردی منتسب به حضرت امام(ره)  بازدید کردند

در شش ماه نخست سال 97 بیش از سیصد هزار نفر از اماکن گردشگردی منتسب به حضرت امام(ره) در حسینیه جماران، بیت امام در قم، بیت تاریخی امام در خمین، بیت امام در نجف اشرف، و نگارستان امام خمینی(ره) در اصفهان بازدید بعمل آوردند.

در شش ماه نخست سال 97 بیش از سیصد هزار نفر از اماکن گردشگردی منتسب به حضرت امام(ره)  بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)،در شش ماه نخست سال 97 بیش از سیصد هزار نفر از اماکن گردشگردی منتسب به حضرت امام(ره) در حسینیه جماران، بیت امام در قم، بیت تاریخی امام در خمین، بیت امام در نجف اشرف، و نگارستان امام خمینی در اصفهان بازدید بعمل آوردند. بر اساس این گزارش بازدید کنندگان داخلی بصورت کاروانها و اردوهای دانش آموزی و دانشجویی وگروه های خانوادگی از اماکن تاریخی منتسب به حضرت امام(ره) بازدید بعمل آورده اند.

بر اساس این گزارش توریست های خارجی از کشورهای مختلف از جمله آمریکا ،کانادا، چین، آلمان، پاکستان، عراق،و... از اماکن گردشگردی منتسب به حضرت امام(ره)  بازدید بعمل آورده اند که ضمن آشنایی با زادگاه و محل تولد و محل زندگی امام، بسته های فرهنگی شامل (کتاب ،برشور به زبانهای مختلف و cd و ...) میان آنان توزیع شد.

جدول شماره 1 (آمار بازدیدکنندگان از اماکن گردشگردی منتسب به حضرت امام(ره) به تفکیک زبان)


جدول شماره 2 (آمار بازدیدکنندگان از اماکن گردشگردی منتسب به حضرت امام(ره) به تفکیک ماه)


. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

امام خمینی و عزاداری امام حسین(ع)

امام خمینی و عزاداری امام حسین(ع)

امام خمینی و عزاداری امام حسین(ع) / امام به طرز نشستن در مجالس سوگواری اهل بیت و گوش دادن به وعظ واعظ یا روضه روضه خوان، و گریستن به هنگام شنیدن مصایب شهدای کربلا به همه نشان دادند که «فرهنگ عاشورا» را باید پاس داشت و حریم آن را نگاه داشت...