فصلنامه اندیشه سیاسی در اسلام به ایستگاه شانزدهم رسید

فصلنامه اندیشه سیاسی در اسلام به ایستگاه شانزدهم رسید

شانزدهمین شماره فصلنامه اندیشه سیاسی در اسلام توسط پژوهشکده امام خمینی و انقلاب اسلامی، وابسته به موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، با مقالات متنوع منتشر شد.

کتاب آینده اسلام به نقد گذاشته می شود

کتاب آینده اسلام به نقد گذاشته می شود

کتاب « آینده اسلام» اثر جان اسپیوزیتو با حضور آقایان دکتر سید احمد موثقی، دکتر علی مرشدی زاد، دکتر سید صدر الدین موسوی و مترجم کتاب آقای مهدی امینی در پژوهشکده امام خمینی(س)و انقلاب اسلامی به نقد گذاشته می شود.

کد مطلب: 608 | تاریخ مطلب: 04/07/1397
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

مراسم معارفه مدیر جدید مجموعه فرهنگی - تاریخی خمین در موسسه برگزار شد

مراسم معارفه مدیر جدید مجموعه فرهنگی - تاریخی خمین در موسسه برگزار شد

مراسم معارفه مدیر جدید مجموعه فرهنگی - تاریخی خمین در معاونت فرهنگی، هنری و ارتباطات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)برگزار شد.

مراسم معارفه مدیر جدید مجموعه فرهنگی - تاریخی خمین در موسسه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی، عصر دیروز مراسم معارفه مدیر جدید مجموعه فرهنگی - تاریخی خمین در معاونت فرهنگی و هنری و ارتباطات موسسه برگزار شد. در ابتدای این نشست حجت الاسلام والمسلمین علی کمساری با اشاره به فعالیتهای گسترده انجام شده در بیت تاریخی امام(ره) گفت:با توجه به ظرفیت بزرگ مجموعه فرهنگی، هنری و تاریخی بیت امام خمینی(ره) در خمین، جا دارد که با گسترش فعالیتها نسبت به اثر گذاری بیشتر این مجموعه در سطح استانی و ملی اقدام لازم صورت پذیرد. دکتر کمساری با اشاره به فعالیتهای موثر دو سال گذشته این مرکز با مدیریت حجت الاسلام والمسلمین مرودشتی تصریح کرد: در این مدت برنامه های خوب و ارزشمندی از جمله مسابقات بین المللی شطرنج در بیت تاریخی امام برگزار گردیده و امیدواریم در ادامه و با حضور مدیر جدید که سابقه و آشنایی کامل با این مجموعه و فعالیتهای آن را دارد، امور مربوطه همچنان با قوت ادامه پیدا کند. 

معاون فرهنگی و هنری و ارتباطات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) با تاکید بر عزم جدی معاونت فرهنگی مبنی بر استمرار فعالیتهای  گذشته و ادامه جدید در فعالیتهای این مرکز تصریح کرد: خمین زادگاه عبد صالح خداوند، امام خمینی(ره) است و بذاته و خاص می تواند مرجع مهمی در برگزاری فعالیتهای فرهنگی و هنری گسترده تری باشد؛ لذا رویکرد معاونت فرهنگی و هنری موسسه، بر اساس برنامه ریزی های جدید ، برنامه ای دراز مدت، مداوم و اثر گذار خواهد بود. رئیس شورای سیاستگزاری مجموعه فرهنگی - تاریخی خمین همچنین از زحمات مدیر قبلی این مجموعه حجت الاسلام والمسلمین مرودشتی قدر دانی و برای مدیریت جدید حجت الاسلام و المسلمین رضوی و همچنین کارکنان این مجموعه آرزوی توفیق خدمت بیشتر در جهت نشر آراء و اندیشه های امام خمینی(ره) کرد.

معارفه مدیر جدید مجموعه فرهنگی - تاریخی خمین با حضور مدیر اطلاع رسانی و آرشیو موسسه، مدیرفناوری اطلاعات، و همچنین مدیران معاونت فرهنگی و هنری و ارتباطات برگزار شده و پس از طرح نظرات مختلف توسط آنان، مدیر جدید - حجت الاسلام و المسلمین رضوی - با ارائه برنامه های مورد نظر، خواستار مشارکت و همکاری همه بخش های موسسه در جهت موفقیت روز افزون مجموعه فرهنگی - تاریخی خمین شد.

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

امام خمینی و عزاداری امام حسین(ع)

امام خمینی و عزاداری امام حسین(ع)

امام خمینی و عزاداری امام حسین(ع) / امام به طرز نشستن در مجالس سوگواری اهل بیت و گوش دادن به وعظ واعظ یا روضه روضه خوان، و گریستن به هنگام شنیدن مصایب شهدای کربلا به همه نشان دادند که «فرهنگ عاشورا» را باید پاس داشت و حریم آن را نگاه داشت...