فصلنامه پژوهشی، تاریخ نامه انقلاب منتشر شد

فصلنامه پژوهشی، تاریخ نامه انقلاب منتشر شد

دوفصلنامه پژوهشی، تاریخ نامه انقلاب سال دوم دفتر اول بهار و تابستان 1397 به صاحب امتیازی پژوهشکده امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی منتشر شد.

کتاب «امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی» در هند به زبان انگلیسی منتشر شد

کتاب «امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی» در هند به زبان انگلیسی منتشر شد

کتاب «امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی» به زبان انگلیسی از سوی خانه فرهنگ ایران در بمبئی هند منتشر شد.

کد مطلب: 586 | تاریخ مطلب: 10/06/1397
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

همزمان با برگزاری آئین اختتامیه مسابقات بین المللی شطرنج جام آفتاب؛

جشن عید غدیر در بیت تاریخی حضرت امام برگزار شد

جشن عید غدیر در بیت تاریخی حضرت امام برگزار شد

حجت الاسلام مرودشتی مسئول بیت امام(ره)در خمین: هدف از انجام این مسابقات رساندن پیام صلح و دوستی ایران به سایر ملل است.

مراسم جشن عید غدیر با حضورمسئولین شهرستانی در بیت تاریخی حضرت امام برگزار شد. به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، مراسم جشن عید غدیر با حضورمسئولین شهرستانی و داوران و خانم شادی پریدر و خانم بیات از مسئولین فدراسیون شطرنج، رئیس فدراسیون شطرنج خمین و شطرنج بازان و عوامل اجرایی مسابقات بین المللی شطرنج جام آفتاب در روز وشب عید غدیر در سالن آمفی تئاتر بیت حضرت امام خمینی(ره) برگزار شد. در این مراسم که به میزبانی بیت امام(ره) برگزار گردید حجت الاسلام والمسلمین مرودشتی مسئول بیت امام(ره)، ضمن عرض خیر مقدم به حاضران هدف از انجام این مسابقات را رساندن پیام صلح و دوستی به سایر ملل اعلام کرد و از شرکت کنندگان خارجی خواست که هر آنچه از واقعیات ایران بویژه خمین دیده اند را به مردم کشورهای خود منتقل نمایند.وی ابراز امیدواری کردند که در سالهای بعد هم با کیفیت بهتر این مسابقات انجام گردد. در این مراسم شرکت کنندگان خارجی در مسابقات شطرنج آفتاب از خونگرمی و مهربانی و مهمان نوازی مردم فهیم خمین قدردانی کردند+ گزارش تصویری 
بر اساس این گزارش در این دوره از مسابقات جام آفتاب، ۲۱۰ شطرنج باز از کشورهای ایران، پرتغال، ارمنستان، آذربایجان، ترکستان، گرجستان، عراق و افغانستان و... حضور داشتند و در پایان رقابت های شش روزه در گروه A پرهام مقصود لو از ایران عنوان قهرمانی را از آن خود کرد،  در گروه B محمد امین اسماعیل نژاد، داود وحدتیان و رضا مهدوی به ترتیب در رده اول تا سوم جای گرفتند.  در دومین دور از مسابقات بین المللی شطرنج جام آفتاب، ۲۶ استاد بزرگ شطرنج و داوران بین المللی از فدراسیون جهانی حضور داشتند که سطح کیفی و کمی مسابقات را به طور چشمگیری افزایش داد.تانتین شاناوا از کشور گرجستان عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد و سیدخلیل موسوی از ایران در رده سوم قرار گرفت.

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

بسیج مدرسه عشق است؛

بسیج مدرسه عشق است؛

بسیج مدرسه عشق است ........... بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‏ های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده ‏اند. بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت‏ یافتگان آن، نام و نشان در گمنامی و بی‏ نشانی گرفته ‏اند. بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده ‏اند.