فصلنامه اندیشه سیاسی در اسلام به ایستگاه شانزدهم رسید

فصلنامه اندیشه سیاسی در اسلام به ایستگاه شانزدهم رسید

شانزدهمین شماره فصلنامه اندیشه سیاسی در اسلام توسط پژوهشکده امام خمینی و انقلاب اسلامی، وابسته به موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، با مقالات متنوع منتشر شد.

کتاب آینده اسلام به نقد گذاشته می شود

کتاب آینده اسلام به نقد گذاشته می شود

کتاب « آینده اسلام» اثر جان اسپیوزیتو با حضور آقایان دکتر سید احمد موثقی، دکتر علی مرشدی زاد، دکتر سید صدر الدین موسوی و مترجم کتاب آقای مهدی امینی در پژوهشکده امام خمینی(س)و انقلاب اسلامی به نقد گذاشته می شود.

کد مطلب: 549 | تاریخ مطلب: 11/05/1397
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

مدیر تیم ملی فوتبال امید

استیلی: حضور یادگار امام (س) در مراسم بدرقه نشان از توجه شان به ورزش دارد/ امیدوارم به المپیک برویم

استیلی: حضور یادگار امام (س) در مراسم بدرقه نشان از توجه شان به ورزش دارد/ امیدوارم به المپیک برویم

مدیر تیم ملی فوتبال امید می گوید حضور حجت الاسلام و المسلمین در مراسم بدرقه و تجلیل از کاروان ایران انگیزه ورزشکاران را بالا برده و در عین حال نشان از توجه یادگار امام (س) به ورزش دارد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) مراسم بدرقه کاروان ایران به بازی های آسیایی جاکارتا تحت الشعاع حضور آیت الله سید حسن خمینی برگزار شد. او در این مراسم اسامی تعدادی از ورزشکاران ایران در رشته های مختلف را نام برد و اعلام کرد که منتظر درخشش آن ها در بازی های آسیایی است تا مانند تیم ملی فوتبال دل مردم شاد شود.

حمید استیلی، مدیر تیم ملی فوتبال امید نیز به همراه بازیکنان ایران در این مراسم حاضر بود. او و تیمش زودتر از کاروان ایران به جاکارتا می روند تا چهار روز زودتر از مراسم افتتاحیه نخستین مسابقه خود را مقابل عربستان برگزار کنند.

استیلی ضمن تشکر از یادگار امام (س) به خاطر حضور در مراسم بدرقه گفت: حاج سید حسن آقا خیلی لطف داشتند و در این مراسم شرکت کردند. حضور او انگیزه ورزشکاران را بالا برد. او قبلا ثابت کرده که یک ورزشکار و ورزش دوست تمام عیار است. در مراسم بدرقه اطلاعاتش را در همه رشته ها به رخ کشید. مهم ترین قسمت از این برنامه صحبت های یادگار امام(س) بود که روی تک تک ورزشکاران اثر گذاشت و همه آن ها برای درخشش در این مسابقات انگیزه گرفتند.

او درباره اصطلاحات فوتبالی که یادگار امام(س) به کار برد نیز می گوید: ایشان کاملا فوتبالی است و به ورزش های دیگر هم توجه دارد. شاید خیلی ها به اندازه او ورزشکاران را نشناسند اما یادگار امام(س) همانند جد بزرگوارش ورزش دوست است.

مدیر تیم فوتبال امید با تاکید بر اینکه تصمیم فدراسیون در اعزام تیم زیر ۲۱ سال به بازی های آسیایی تصمیم درستی بوده است ادامه داد: ما به بازی های تدارکاتی نیاز داریم. بازی های بین المللی به ما کمک می کند. امیدوار هستیم با حمایت مسئولان بتوانیم بعد از چهار دهه به المپیک راه پیدا کنیم. 

او درباره کارشکنی برخی از تیم ها در دادن بازیکن به تیم ملی امید نیز خاطرنشان کرد: اکثر تیم ها بازیکن دادند. فقط تیم نساجی بود که بازیکنش را نداد. تراکتورسازی هم در لحظات آخر رسیدند. نورافکن و شکاری هم از سوی باشگاه هایشان اجازه ندادند که به تیم امید اضافه شوند.(منبع: جماران)

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

امام خمینی و عزاداری امام حسین(ع)

امام خمینی و عزاداری امام حسین(ع)

امام خمینی و عزاداری امام حسین(ع) / امام به طرز نشستن در مجالس سوگواری اهل بیت و گوش دادن به وعظ واعظ یا روضه روضه خوان، و گریستن به هنگام شنیدن مصایب شهدای کربلا به همه نشان دادند که «فرهنگ عاشورا» را باید پاس داشت و حریم آن را نگاه داشت...