ماه گذشته بیش از سی هزار نفر از اماکن منتسب به امام خمینی بازدید کردند

ماه گذشته بیش از سی هزار نفر از اماکن منتسب به امام خمینی بازدید کردند

در مهرماه سالجاری بیش از سی هزار نفر گردشگر داخلی و خارجی از اماکن منتسب به حضرت امام بازدید بعمل آوردند.

مجلات دوست ویژه مهر ماه 97 منتشر شد

مجلات دوست ویژه مهر ماه 97 منتشر شد

شماره های جدید مجلات دوست خردسال و کودک توسط موسسه در معاونت فرهنگی و هنری و ارتباطات، ویژه مهر ماه 97 منتشر شد.

کد مطلب: 431 | تاریخ مطلب: 25/02/1397
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

مراسم "خیرین سلامت" در بیت تاریخی امام(ره) برگزار شد

مراسم "خیرین سلامت" در بیت تاریخی امام(ره) برگزار شد

مراسم "خیرین سلامت" در بیت تاریخی امام(ره) با حضور خیرین شهرستان خمین، نماینده شهرستان خمین در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهرستان خمین، کارافرین نمونه کشور در زادگاه امام راحل برگزار شد.

مراسم خیرین سلامت در بیت تاریخی امام(ره) برگزار شد. به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، مراسم خیرین سلامت در بیت تاریخی امام(ره) با حضور خیرین شهرستان خمین، نماینده  شهرستان خمین در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهرستان خمین، کارافرین نمونه کشور، محمد نبی رضایی،  در زادگاه امام راحل برگزار شد. بر اساس این گزارش سخنران ویزه این مراسم دکتر شهریاری دبیر کل مجمع سلامت کشوربود که از برگزاری این مراسم در بیت تاریخی امام تشکر کرد و همچنین در باره نحوه و چگونگی کار مجمع سلامت و لزوم فعالیت خیرین در این مجمع سخنرانی کرد .  در پایان برنامه از طرف خیرین شهرستان کمکهای قابل توجهی به بخش سلامت جمع آوری شد.

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

بمناسبت ولادت حضرت رسول(ص)

بمناسبت ولادت حضرت رسول(ص)

امام خمینی(ره): ...این روز روز مبارکی است که ما نزدیک به او می‏شویم، و روز نویدی است که بشر را نوید داد به استقامت و راهنمایی به صراط مستقیم انسانیت. و پیروان آن حضرت کسانی هستند که همان راه را و همان خط را تعقیب می‏کنند و از خود شروع می‏کنند و به دیگران سرایت می‏دهند. شما جوانان دانشجو و جوانان عزیزی که از هر جا آمده ‏اید، امید این ملت هستید که باید این راهی را که فرا راه شما گذاشته شده است به آخر برسانید....