امام و روحانیت؛ تحول و فکر در حوزه ها، پیوند با مردم، فهم ادبیات نسل جوان

امام و روحانیت؛ تحول و فکر در حوزه ها، پیوند با مردم، فهم ادبیات نسل جوان

فاضل میبدی: در دیدگاه امام، توجه به جامعه و مردم اصل است. ایشان از همان سال های قبل از 1342 روی آن مسائلی که در جامعه تأثیر می گذشت، حساسیت داشتند؛ یعنی به مسائل جامعه توجه می کردند که بر سر مردم چه می آید؟ چه کسی حاکم است؟ و حاکمان چه کار می کنند؟ کارشان درست است یا نادرست؟

گزارشی از دانشنامه امام خمینی(ره) و ترجمه آن به عربی و انگلیسی

گزارشی از دانشنامه امام خمینی(ره) و ترجمه آن به عربی و انگلیسی

دانشنامه امام خمینی دائرةالمعارفی اختصاصی است بر محور مدخلهای مختلف موضوعی در ارتباط با شخص امام خمینی(ره) به زبان فارسی و در حال ترجمه به دو زبان عربی و انگلیسی که از سوی موسسه در دست تهیه و انتشار است.

کد مطلب: 431 | تاریخ مطلب: 25/02/1397
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

مراسم "خیرین سلامت" در بیت تاریخی امام(ره) برگزار شد

مراسم "خیرین سلامت" در بیت تاریخی امام(ره) برگزار شد

مراسم "خیرین سلامت" در بیت تاریخی امام(ره) با حضور خیرین شهرستان خمین، نماینده شهرستان خمین در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهرستان خمین، کارافرین نمونه کشور در زادگاه امام راحل برگزار شد.

مراسم خیرین سلامت در بیت تاریخی امام(ره) برگزار شد. به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، مراسم خیرین سلامت در بیت تاریخی امام(ره) با حضور خیرین شهرستان خمین، نماینده  شهرستان خمین در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهرستان خمین، کارافرین نمونه کشور، محمد نبی رضایی،  در زادگاه امام راحل برگزار شد. بر اساس این گزارش سخنران ویزه این مراسم دکتر شهریاری دبیر کل مجمع سلامت کشوربود که از برگزاری این مراسم در بیت تاریخی امام تشکر کرد و همچنین در باره نحوه و چگونگی کار مجمع سلامت و لزوم فعالیت خیرین در این مجمع سخنرانی کرد .  در پایان برنامه از طرف خیرین شهرستان کمکهای قابل توجهی به بخش سلامت جمع آوری شد.

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

در آرزوی زیارت ثامن الحجج (ع)

در آرزوی زیارت ثامن الحجج (ع)

در آرزوی زیارت ثامن الحجج (ع)/ امام خمینی(ره): عتبه بوسی مولا علی بن موسی از آرزوهای من است. کراراً هم از خراسان اظهار لطف کردند آقایان و دعوت کردند. و من اگر فرصتی پیدا بکنم آرزو دارم که بیایم خدمت ایشان و خدمت همه ملت خراسان، لکن شما می‏دانید که الآن من گرفتاریهایی دارم و در یک اجتماعات بزرگی هم برای من میسور نیست که رفت و آمد کنم، از این جهت، عجالتاً، موقتاً، معذور هستم. امیدوارم که دعا بفرمایید من موفق بشوم به همچو توفیق بزرگ. ...