پیام تسلیت یادگار امام در پی درگذشت استاد سید مهدی طباطبایی

پیام تسلیت یادگار امام در پی درگذشت استاد سید مهدی طباطبایی

پیام آیت الله سید حسن خمینی در پی درگذشت استاد طباطبایی: این روحانی خدوم و شجاع، از یاران روزگار سختی امام و بیت امام بود/ همراهی ارزشمند ایشان با امام و اندیشه ایشان در سالهای قبل و بعد از انقلاب هیچگاه فراموش نمی شود.

شماره جدید مجلات دوست خردسال، کودک و نوجوان منتشر شد

شماره جدید مجلات دوست خردسال، کودک و نوجوان منتشر شد

شماره های جدید مجلات دوست خردسال، کودک و نوجوان توسط موسسه در معاونت فرهنگی و هنری و ارتباطات، ویژه اردیبهشت 97 منتشر شد.

کد مطلب: 431 | تاریخ مطلب: 25/02/1397
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

مراسم "خیرین سلامت" در بیت تاریخی امام(ره) برگزار شد

مراسم "خیرین سلامت" در بیت تاریخی امام(ره) برگزار شد

مراسم "خیرین سلامت" در بیت تاریخی امام(ره) با حضور خیرین شهرستان خمین، نماینده شهرستان خمین در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهرستان خمین، کارافرین نمونه کشور در زادگاه امام راحل برگزار شد.

مراسم خیرین سلامت در بیت تاریخی امام(ره) برگزار شد. به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، مراسم خیرین سلامت در بیت تاریخی امام(ره) با حضور خیرین شهرستان خمین، نماینده  شهرستان خمین در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهرستان خمین، کارافرین نمونه کشور، محمد نبی رضایی،  در زادگاه امام راحل برگزار شد. بر اساس این گزارش سخنران ویزه این مراسم دکتر شهریاری دبیر کل مجمع سلامت کشوربود که از برگزاری این مراسم در بیت تاریخی امام تشکر کرد و همچنین در باره نحوه و چگونگی کار مجمع سلامت و لزوم فعالیت خیرین در این مجمع سخنرانی کرد .  در پایان برنامه از طرف خیرین شهرستان کمکهای قابل توجهی به بخش سلامت جمع آوری شد.

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

رمضان، ضیافت الهی

رمضان، ضیافت الهی

رمضان، ضیافت الهی/ روزهای آخر شعبان روزهای جشن و شادی است زیرا نوید رمضان را سر می دهد. رمضان یک ضیافت الهی است. عاشقان منتظر این ضیافتند. در این میهمانی، خداوند فرصتی‏‎ ‎‏طلایی به بندگان داده تا جایگاه خود را بیابند و‏‎ ‎‏حضور حق را حس کنند. «عالم، محضر‏‎ ‎‏خداست.»؛ در محضر دوست از هر سخن ناروا دوری کنیم و از هر کار ناپسندی بپرهیزیم.