پیام تسلیت یادگار امام در پی درگذشت استاد سید مهدی طباطبایی

پیام تسلیت یادگار امام در پی درگذشت استاد سید مهدی طباطبایی

پیام آیت الله سید حسن خمینی در پی درگذشت استاد طباطبایی: این روحانی خدوم و شجاع، از یاران روزگار سختی امام و بیت امام بود/ همراهی ارزشمند ایشان با امام و اندیشه ایشان در سالهای قبل و بعد از انقلاب هیچگاه فراموش نمی شود.

شماره جدید مجلات دوست خردسال، کودک و نوجوان منتشر شد

شماره جدید مجلات دوست خردسال، کودک و نوجوان منتشر شد

شماره های جدید مجلات دوست خردسال، کودک و نوجوان توسط موسسه در معاونت فرهنگی و هنری و ارتباطات، ویژه اردیبهشت 97 منتشر شد.

کد مطلب: 341 | تاریخ مطلب: 21/12/1396
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

پیام تسلیت تولیت آستان مقدس امام خمینی(ره)در پی درگذشت پدر شهیدان اسماعیلی

پیام تسلیت تولیت آستان مقدس امام خمینی(ره)در پی درگذشت پدر شهیدان اسماعیلی

در پی درگذشت حاج یوسف علی اسماعیلی پدر شهیدان حسین، ناصر و منصور اسماعیلی و دو جانباز برومند، یادگار امام پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)،متن تولیت گرامی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، این پیام بدین شرح است:

 

بسمه تعالی

درگذشت مجاهد فی سبیل الله، حاج یوسف علی اسماعیلی پدر شهیدان (حسین، ناصر و منصور اسماعیلی) و دو جانباز برومند، موجب تأثر همه علاقمندان این عزیز و آشنایان با مرام و مشربش شد.

مرحوم اسماعیلی از زمره ایثارگرانی بود که نه از مصیبت فقدان فرزندان بر خود لرزید و نه از ملامت و زخم زبان ها خم به ابرو آورد و نه لحظه ای در دفاع از امام و راه امام تردید نمود.

محبت صمیمانه او به بیت امام در روزهای غم و شادی و سختی همواره در یاد ما خواهد ماند.

اینجانب ضمن تسلیت عروج ایشان به همسر قهرمان و سرافرازش و فرزندان عزیزش، به خصوص به برادرم جناب آقای حاج حسن اسماعیلی، از خدای متعال برای او حشر با اولیاء خدا، امام عزیز و شهیدان مسئلت دارم. 

سید حسن خمینی

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

رمضان، ضیافت الهی

رمضان، ضیافت الهی

رمضان، ضیافت الهی/ روزهای آخر شعبان روزهای جشن و شادی است زیرا نوید رمضان را سر می دهد. رمضان یک ضیافت الهی است. عاشقان منتظر این ضیافتند. در این میهمانی، خداوند فرصتی‏‎ ‎‏طلایی به بندگان داده تا جایگاه خود را بیابند و‏‎ ‎‏حضور حق را حس کنند. «عالم، محضر‏‎ ‎‏خداست.»؛ در محضر دوست از هر سخن ناروا دوری کنیم و از هر کار ناپسندی بپرهیزیم.