حضور یادگار امام در منزل مرحوم اسدالله پرنده رضایی

حضور یادگار امام در منزل مرحوم اسدالله پرنده رضایی

آیت الله سید حسن خمینی با خانواده مرحوم اسد الله پرنده رضایی دیدار کرد+ عکس

شماره جدید مجلات دوست خردسال، کودک و نوجوان منتشر شد

شماره جدید مجلات دوست خردسال، کودک و نوجوان منتشر شد

شماره های جدید مجلات دوست خردسال، کودک و نوجوان توسط موسسه در معاونت فرهنگی و هنری و ارتباطات، ویژه بهمن ماه 96 منتشر شد.

کد مطلب: 294 | تاریخ مطلب: 17/11/1396
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

به همت معاونت بین الملل موسسه؛

مسابقه بین المللی مقاله نویسی برگزار می شود

مسابقه بین المللی مقاله نویسی برگزار می شود

معاونت امور بین الملل موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) با همکاری مرکز جهانی جامعه المصطفی العالمیه، در آستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقه مقاله نویسی را به چهار زبان انگلیسی، عربی ، فرانسه و اردو با محوریت موضوعات ذیل برگزار می کند..

به همت معاونت بین الملل موسسه مسابقه بین المللی مقاله نویسی برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، معاونت امور بین  الملل موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) با همکاری مرکز جهانی جامعه المصطفی العالمیه ، در آستانه سی و نهمین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی ، به مناسبت ایام الله دهه فجر و به منظور آشنایی هر چه بیشتر پیروان اهل بیت(ع) با اندیشه های ناب بزرگ پرچمدار آزادگی در چهان معاصر، حضرت امام خمینی (س) مسابقه مقاله نویسی را به چهار زبان انگلیسی، عربی ، فرانسه و اردو با محوریت موضوعات ذیل برگزار می نماید:

 محورهای مسابقه مقاله نویسی

 1-      گذر زمان گواهی بر موضع امام خمینی در غیر قابل اعتماد خواندن آمریکا

2-      راهبردهای برقراری صلح جهانی و مقابله با سلطه قدرت های استکباری

3-      راهکارهای تحقق جهان عاری از خشونت و سلاح های کشتار جمعی از منظر امام خمینی (س)

4-      سیاست های خصمانه و ابزارهای سلطه گری استکبار جهانی در مواجهه با جهان اسلام و خاورمیانه ( حقوق بشر ، کاپیتولاسیون و مانع تراشی در مقابل ایجاد صلح جهانی )

5-      بهره جویی نظام سلطه از نهادهای بین المللی در جهت اهداف استعمارگرایانه خود

6-      مفاهیم استکبار و استضعاف از منظر امام خمینی (س)

7-      راهکارهای مقابله با سلطه گری قدرت های استکباری از سوی ملت ها، دولت ها ، نهادهای فراملیتی و ... از دیدگاه حضرت امام خمینی (س(

8-      فرصت ها و چالش های پیش روی جهان اسلام در هزاره سوم از منظر امام خمینی (س)

 

شایان ذکر است که این مسابقه در سطح طلاب و دانشجویان غیر ایرانی مرکز جهانی جامعه المصطفی العالمیه و نمایندگی های تابعه آن مرکز در خارج از کشور، تا پایان بهمن ماه انجام خواهد پذیرفت و پس از زمان مسابقه و ارزیابی مقالات ارائه شده به دبیرخانه، به نفرات برتر جوایزی اهدا خواهد شد .علاقمندان می توانند جهت تامین منابع محتوایی به سایت های غیر فارسی پرتال امام خمینی به نشانی های ذیل مراجعه کنند. 

 

En.imam-khomeini.ir

Ar.imam-khomeini.ir

Ur.imam-khomeini.ir

Fr.imam-khomeini.ir

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)

شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)

فرا رسیدن شهادت صدیقه کبری، فاطمه زهرا، پاره تن پیامبر صلی الله علیه وآله همسر امیر مؤمنان علی بن أبی طالب، و مادر امامان معصوم را به تمامی شیفتگان و دوستداران خاتم پیامبران و اهل بیت پاک و مطهر آن حضرت تسلیت عرض نموده، امید آن داریم که در دنیا سعادت پیروی و زیارت این بزرگواران را داشته باشیم، و در آخرت از شفاعتشان بهره‏ مند گردیم