فصلنامه پژوهشی، تاریخ نامه انقلاب منتشر شد

فصلنامه پژوهشی، تاریخ نامه انقلاب منتشر شد

دوفصلنامه پژوهشی، تاریخ نامه انقلاب سال دوم دفتر اول بهار و تابستان 1397 به صاحب امتیازی پژوهشکده امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی منتشر شد.

کتاب «امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی» در هند به زبان انگلیسی منتشر شد

کتاب «امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی» در هند به زبان انگلیسی منتشر شد

کتاب «امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی» به زبان انگلیسی از سوی خانه فرهنگ ایران در بمبئی هند منتشر شد.

کد مطلب: 287 | تاریخ مطلب: 12/11/1396
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

نواخته شدن زنگ انقلاب در بیت تاریخی امام در خمین

نواخته شدن زنگ انقلاب در بیت تاریخی امام در خمین

زنگ انقلاب در بیت تاریخی امام خمینی(ره) در خمین با حضور باشکوه مسولان استانی و مردم خمین نواخته شد.

 انقلاب در بیت تاریخی امام خمینی(ره) در خمین با حضور باشکوه مسولان استانی و مردم خمین نواخته شد. به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) دکتر محمد زاده، استاندار استان مرکزی در این مراسم باشکوه، در سخنانی کوتاه  گفت: امام بدون تکیه بر قدرتها و تنها با قدرت مردم نظام پلید پهلوی را سرنگون کرد.  وی با اشاره به رشادت های امام و مردم در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی گفت: امام راحل برای دفاع از مردم تحت ظلم و احیای دین مبین اسلام قیام کرد و در این راه همراهی گسترده مردم در استقبال از ورود تاریخی ایشان به میهن اسلامی موجب پیروزی انقلاب شد. دکتر محمد زاده از مسولان بیت تاریخی حضرت امام در تدارک و اجرای این برنامه ارزشمند که وی آنرا تجدید بیعت با حضرت امام نامید، تشکر کرد.

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

بسیج مدرسه عشق است؛

بسیج مدرسه عشق است؛

بسیج مدرسه عشق است ........... بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‏ های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده ‏اند. بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت‏ یافتگان آن، نام و نشان در گمنامی و بی‏ نشانی گرفته ‏اند. بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده ‏اند.