حضور یادگار امام در منزل مرحوم اسدالله پرنده رضایی

حضور یادگار امام در منزل مرحوم اسدالله پرنده رضایی

آیت الله سید حسن خمینی با خانواده مرحوم اسد الله پرنده رضایی دیدار کرد+ عکس

شماره جدید مجلات دوست خردسال، کودک و نوجوان منتشر شد

شماره جدید مجلات دوست خردسال، کودک و نوجوان منتشر شد

شماره های جدید مجلات دوست خردسال، کودک و نوجوان توسط موسسه در معاونت فرهنگی و هنری و ارتباطات، ویژه بهمن ماه 96 منتشر شد.

کد مطلب: 287 | تاریخ مطلب: 12/11/1396
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

نواخته شدن زنگ انقلاب در بیت تاریخی امام در خمین

نواخته شدن زنگ انقلاب در بیت تاریخی امام در خمین

زنگ انقلاب در بیت تاریخی امام خمینی(ره) در خمین با حضور باشکوه مسولان استانی و مردم خمین نواخته شد.

 انقلاب در بیت تاریخی امام خمینی(ره) در خمین با حضور باشکوه مسولان استانی و مردم خمین نواخته شد. به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) دکتر محمد زاده، استاندار استان مرکزی در این مراسم باشکوه، در سخنانی کوتاه  گفت: امام بدون تکیه بر قدرتها و تنها با قدرت مردم نظام پلید پهلوی را سرنگون کرد.  وی با اشاره به رشادت های امام و مردم در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی گفت: امام راحل برای دفاع از مردم تحت ظلم و احیای دین مبین اسلام قیام کرد و در این راه همراهی گسترده مردم در استقبال از ورود تاریخی ایشان به میهن اسلامی موجب پیروزی انقلاب شد. دکتر محمد زاده از مسولان بیت تاریخی حضرت امام در تدارک و اجرای این برنامه ارزشمند که وی آنرا تجدید بیعت با حضرت امام نامید، تشکر کرد.

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)

شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)

فرا رسیدن شهادت صدیقه کبری، فاطمه زهرا، پاره تن پیامبر صلی الله علیه وآله همسر امیر مؤمنان علی بن أبی طالب، و مادر امامان معصوم را به تمامی شیفتگان و دوستداران خاتم پیامبران و اهل بیت پاک و مطهر آن حضرت تسلیت عرض نموده، امید آن داریم که در دنیا سعادت پیروی و زیارت این بزرگواران را داشته باشیم، و در آخرت از شفاعتشان بهره‏ مند گردیم