پیام تسلیت یادگار امام در پی درگذشت استاد سید مهدی طباطبایی

پیام تسلیت یادگار امام در پی درگذشت استاد سید مهدی طباطبایی

پیام آیت الله سید حسن خمینی در پی درگذشت استاد طباطبایی: این روحانی خدوم و شجاع، از یاران روزگار سختی امام و بیت امام بود/ همراهی ارزشمند ایشان با امام و اندیشه ایشان در سالهای قبل و بعد از انقلاب هیچگاه فراموش نمی شود.

شماره جدید مجلات دوست خردسال، کودک و نوجوان منتشر شد

شماره جدید مجلات دوست خردسال، کودک و نوجوان منتشر شد

شماره های جدید مجلات دوست خردسال، کودک و نوجوان توسط موسسه در معاونت فرهنگی و هنری و ارتباطات، ویژه اردیبهشت 97 منتشر شد.

کد مطلب: 287 | تاریخ مطلب: 12/11/1396
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

نواخته شدن زنگ انقلاب در بیت تاریخی امام در خمین

نواخته شدن زنگ انقلاب در بیت تاریخی امام در خمین

زنگ انقلاب در بیت تاریخی امام خمینی(ره) در خمین با حضور باشکوه مسولان استانی و مردم خمین نواخته شد.

 انقلاب در بیت تاریخی امام خمینی(ره) در خمین با حضور باشکوه مسولان استانی و مردم خمین نواخته شد. به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) دکتر محمد زاده، استاندار استان مرکزی در این مراسم باشکوه، در سخنانی کوتاه  گفت: امام بدون تکیه بر قدرتها و تنها با قدرت مردم نظام پلید پهلوی را سرنگون کرد.  وی با اشاره به رشادت های امام و مردم در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی گفت: امام راحل برای دفاع از مردم تحت ظلم و احیای دین مبین اسلام قیام کرد و در این راه همراهی گسترده مردم در استقبال از ورود تاریخی ایشان به میهن اسلامی موجب پیروزی انقلاب شد. دکتر محمد زاده از مسولان بیت تاریخی حضرت امام در تدارک و اجرای این برنامه ارزشمند که وی آنرا تجدید بیعت با حضرت امام نامید، تشکر کرد.

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

رمضان، ضیافت الهی

رمضان، ضیافت الهی

رمضان، ضیافت الهی/ روزهای آخر شعبان روزهای جشن و شادی است زیرا نوید رمضان را سر می دهد. رمضان یک ضیافت الهی است. عاشقان منتظر این ضیافتند. در این میهمانی، خداوند فرصتی‏‎ ‎‏طلایی به بندگان داده تا جایگاه خود را بیابند و‏‎ ‎‏حضور حق را حس کنند. «عالم، محضر‏‎ ‎‏خداست.»؛ در محضر دوست از هر سخن ناروا دوری کنیم و از هر کار ناپسندی بپرهیزیم.