فصلنامه پژوهشی، تاریخ نامه انقلاب منتشر شد

فصلنامه پژوهشی، تاریخ نامه انقلاب منتشر شد

دوفصلنامه پژوهشی، تاریخ نامه انقلاب سال دوم دفتر اول بهار و تابستان 1397 به صاحب امتیازی پژوهشکده امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی منتشر شد.

کتاب «امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی» در هند به زبان انگلیسی منتشر شد

کتاب «امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی» در هند به زبان انگلیسی منتشر شد

کتاب «امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی» به زبان انگلیسی از سوی خانه فرهنگ ایران در بمبئی هند منتشر شد.

کد مطلب: 283 | تاریخ مطلب: 05/11/1396
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

دبیر اجرایی جشنواره نمایشنامه نویسی و تئاتر روح الله؛

نمایش های جشنواره تئاتر روح الله در تهران و خمین اجرا می شود

 نمایش های جشنواره تئاتر روح الله در تهران و خمین اجرا می شود

مجید استکی در جمع خبرنگاران حاضر در نخستین جشنواره تئاتر و نمایشنامه نویسی روح الله اظهار داشت: جشنواره نمایشنامه نویسی و تئاتر روح الله پس از مدت ها تلاش پی در پی به همت مؤسسۀ تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) اصفهان با برپایی مراسم افتتاحیه در روز سوم بهمن ماه آغاز به کار کرد.

دبیر اجرایی نخستین جشنواره تئاتر و نمایش‌نامه نویسی روح‌الله از اجرای نمایش‌های این جشنواره در شهر‌های تهران و خمین خبر داد. به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، مجید استکی در جمع خبرنگاران حاضر در نخستین جشنواره تئاتر و نمایشنامه‌نویسی روح‌الله اظهار داشت: جشنواره نمایشنامه‌نویسی و تئاتر روح الله پس از مدت ها تلاش پی در پی به همت مؤسسۀ تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) اصفهان با برپایی مراسم افتتاحیه در روز سوم بهمن ماه آغاز به کار کرد.

وی با اشاره به استقبال تماشاگران از این جشنواره گفت: باور نمی‌کردم که مردم تا این حد از آن استقبال کنند و در این هوای سرد خود را به سالن های اجرا برسانند.

دبیر اجرایی نخستین جشنواره تئاتر و نمایش‌نامه نویسی روح‌الله با اشاره به حضور شورای سیاست‌گذاری جشنواره در حین اجرای تئاتر‌ها بیان کرد: مدیر موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) اصفهان و مسئولان برگزاری این جشنواره با حضور در محل اجرای نمایش‌ها با پاسخگویی به سؤالات نسل جوان، سبب دلگرمی دست‌اندرکاران برگزاری جشنواره شدند.

وی پیرامون میهمانان حاضر در این جشنواره اظهار داشت: اکنون دو گروه نمایشی از تهران و خمین در این جشنواره حضور دارند و سه عضو هیئت داوران نیز از دیگر شهرها مهمان ما هستند و پیش‌بینی می‌شود که در مراسم اختتامیه پذیرای حدود 23 مهمان از شهرهای مختلف باشیم.

استکی در ادامه افزود: پاتوق هنرمندان سینما و تئاتر اصفهان (اصفهان ست) یکی از مکان‌هایی است که تعداد زیادی از هنرمندان پیشکسوت هر هفته در آن حضور پیدا می‌کنند و ما با دعوت از تک‌تک این عزیزان خواستار بهره‌مند شدن از نقد و نظر و تحلیلشان بوده‌ایم که امیدواریم بیش‌ازپیش در این روزهای باقیمانده ما را همراهی کنند، نقد سبب سازندگی می‌شود، امیدواریم صاحب‌نظران ما را از قلم خود محروم نسازند.

وی از اجرای نمایش‌های صحنه‌ای و خیابانی پس از پایان جشنواره خبر داد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده و به همت موسسه تنظیم و نشر آثار امام (س) اصفهان در ایام‌الله دهۀ فجر تا 22 بهمن‌ماه هر روز شاهد اجرای این نمایش‌ها در سطح شهر و سالن نگارستان امام (س) هستیم و برای اجرای نمایش‌ها در خمین، تهران و مکان‌هایی مثل جماران و سالن‌های حرم امام (س) نیز صحبت‌هایی را انجام داده‌ایم.

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

بسیج مدرسه عشق است؛

بسیج مدرسه عشق است؛

بسیج مدرسه عشق است ........... بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‏ های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده ‏اند. بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت‏ یافتگان آن، نام و نشان در گمنامی و بی‏ نشانی گرفته ‏اند. بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده ‏اند.