کتاب مبانی عنایت و هدایت الهی از منظر صدرالمتالهین و امام خمینی(ره)منتشر شد

کتاب مبانی عنایت و هدایت الهی از منظر صدرالمتالهین و امام خمینی(ره)منتشر شد

کتاب مبانی عنایت و هدایت الهی از منظر صدرالمتالهین و امام خمینی(ره) در چهار بخش " کلیلت و مفاهیم"، " مبانی عنایت و هدایت الهی از منظر صدرالمتالهین"، "عنایت و هدایت از منظر امام خمینی(ره)" و " تطبیق و مقایسه دیدگاه صدرالمتالهین و امام خمینی(ره)" از سوی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)- معاونت پژوهشی دفتر قم- منتشر شد.

دیدار شهردار تهران با یادگار امام

دیدار شهردار تهران با یادگار امام

پیروز حناچی، شهردار تهران با حضور در جماران با یادگار امام دیدار کرد+ گزارش تصویری

کد مطلب: 234 | تاریخ مطلب: 27/08/1396
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

اسامی برندگان مسابقه "امید آینده اسلام"

اسامی برندگان مسابقه "امید آینده اسلام"

مسابقه "امید آینده اسلام" که توسط پرتال امام خمینی(ره) و به منظور آشنایی عموم مردم با شخصیت برجسته آیت الله سید مصطفی خمینی (ره) در ایام چهلمین سالگرد شهادت ایشان، با همکاری دستگاه های مرتبط از 1 آبان تا 10 آبان ماه جاری برگزار گردید، برندگان خود را شناخت.

اسامی برندگان مسابقه "امید آینده اسلام" توسط پرتال امام خمینی(ره) اعلام گردید. به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره)،  مسابقه "امید آینده اسلام" که توسط پرتال امام خمینی(ره) و به منظور آشنایی عموم مردم با شخصیت برجسته آیت الله سید مصطفی خمینی (ره) در ایام چهلمین سالگرد شهادت ایشان، با همکاری دستگاه های مرتبط از  1 آبان تا 10 آبان ماه جاری برگزار گردید، برندگان خود را شناخت و در این اطلاعیه ضمن اعلام اسامی از برندگان درخواست می شود تا با شماره تلفن 22283863 تماس حاصل فرموده و جهت دریافت جوایز خود اقدام فرمایند.

اسامی برندگان بشرح ذیل است: 

 1- حمید هادی زاده- تهران 

2- محمدصدرا عسگری- یزد
3- ندا همتی- 
4- محدیث احمدی 
5- ابوالفضل ابوئی مهریزی 
6- فواد قاسمی بغدادآبادی- یزد 
7- محمدحسن حکیمیان- یزد
8- شیوا رشیدپور 
9- حسین علیان 
10- مبینا علی دوست اقدم 
11- عبدالعلی امیری 
12- نورملک هنزرانی- ایرانشهر 
13- اسماعیل دهقان طرزجانی- تفت 
14- سمیه بلوچی- ایرانشهر 
15- رضا پوررحیمی
16- سعدی بابایی 
17- معصومه قنبری 
18- حمیدرضا نورآبادی- تفت 
19- رامین الهی 
20- سودابه مجیدی
21- محمدرضا بزرگی- مشهد مقدس 
22- اکبر غیاثی منش 
23- فاطمه ایزدپناه کاظمی- مشهد مقدس 
24- ملیحه قامتی
25- بمانعلی ابوئی مهریزی- مهریز 
26- آرمان کردستانی 
27- فاطمه افشارلو 
28- میلاد تقوی 
29- آذر پوررحیمی 
30- نصرالله شاکر- تهران

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

دانشگاه مستقل و امام خمینی (ره)

دانشگاه مستقل و امام خمینی (ره)

دانشگاه مستقل و امام خمینی (ره) یکی از اساسی ترین دغدغه های امام خمینی که تا آخر عمر مبارکشان همواره پا برجا بوده و در وصیت نامه مبارکشان (در بند "و") در باره چگونگی فعالیت و نگاه به آن تذکر دادند، موضوع دانشگاه است. باور به اهمیت دانشگاه و ضرورت نقش آفرینی و حضور تاثیر گذار در کشور یکی از مهمترین بخش از نگاه امام به موضوع دانشگاه و دانشگاهیان است. امام راحل در این باره می فرماید: مقدرات این مملکت دست این دانشگاهی هاست ؛ و از دانشگاه باید سرنوشت یک ملت تعیین بشود. با عنایت به اینکه جامع ترین نگاه در باره دانشگاه از سوی امام مطرح شده و باز خوانی این اندیشه می تواند بهترین راهکار برای ادامه فعالیتهای این نهاد فرهنگی باشد. در این ویژه نامه که با عنوان دانشگاه مستقل ازدیدگاه امام خمینی منتشر شده است، مطالبی ارزنده با موضوعاتی مانند بازخوانی دغدغه امام در موضوع دانشگاه ، اهمیت دانشگاه، جایگاه دانشگاه و دانشگاهیان، دانشگاه مستقل ، استقلال دانشگاه تبیین شده است.