فرا رسیدن تاسوعای حسینی تسلیت باد

فرا رسیدن تاسوعای حسینی تسلیت باد

... نقش کربلا این بود که سید الشهداء- سلام اللَّه علیه- با چند نفر جمعیت و عدد معدود، آمدند کربلا و ایستادند در مقابل ظلم یزید و در مقابل دولت جبار. در مقابل امپراتور زمان ایستادند و فداکاری کردند و کشته شدند، لکن ظلم را قبول نکردند، و شکست دادند یزید را. همه جا باید این طور باشد...

پانزدهمین شماره فصلنامه اندیشه سیاسی در اسلام منتشر شد

پانزدهمین شماره فصلنامه اندیشه سیاسی در اسلام منتشر شد

پژوهشکده امام خمینی و انقلاب اسلامی وابسته به موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، پانزدهمین شماره فصلنامه اندیشه سیاسی در اسلام را با مطالب متنوع منتشر کرد.

کد مطلب: 212 | تاریخ مطلب: 25/07/1396
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

انتخاب مقالات برتر در حوزه اندیشه حضرت امام (ره)

انتخاب مقالات برتر در حوزه اندیشه حضرت امام (ره)

پرتال امام خمینی (ره) با همکاری معاونت پژوهشی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) و پژوهشکده امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی به منظور آشنایی هر چه بیشتر محققان، نویسندگان و دانشجویان با آراء و اندیشه های آنحضرت، اقدام به برگزاری مسابقه انتخاب بهترین مقاله در حوزه اندیشه امام (ره) نموده که پس از بررسی ها و داوری آثار رسیده، چهار مقاله بعنوان بهترین مقالات برگزیده شدند.

مقالات برتر در حوزه اندیشه حضرت امام (ره) برگزیده شد. به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، پرتال امام خمینی (ره) با همکاری معاونت پژوهشی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) و پژوهشکده امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی به منظور آشنایی هر چه بیشتر محققان، نویسندگان و دانشجویان با آراء و اندیشه های امام خمینی (ره)، اقدام به برگزاری مسابقه انتخاب بهترین مقاله در حوزه  اندیشه امام خمینی(ره) نموده که پس از بررسی ها و داوری آثار رسیده، مقالات ذیل بعنوان بهترین مقالات برگزیده شده اند:

- "نقش سیاسی اجتماعی زنان در جمهوری اسلام"؛ فروغ السادات احمدپناهی

- "نگرش جمهوری اسلامی به چالش های محیط زیست از دیدگاه ولایی"؛ مهدی امینی

- "جایگاه سیاسی اجتماعی زنان در نظام جمهوری اسلامی از نگاه امام خمینی"؛ طیبه حاتمی

- "نقش سیاسی اجتماعی زنان در جمهوری اسلامی ایران"؛ محدثه تقوایی

بر اساس این گزارش مقالات برگزیده در فصلنامه حضور منتشر خواهند شد. برندگان می توانند جهت دریافت جوایز خود از تاریخ 1/8/96 با شماره تلفن 22283863 تماس حاصل فرمایند.

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

امام خمینی و عزاداری امام حسین(ع)

امام خمینی و عزاداری امام حسین(ع)

امام خمینی و عزاداری امام حسین(ع) / امام به طرز نشستن در مجالس سوگواری اهل بیت و گوش دادن به وعظ واعظ یا روضه روضه خوان، و گریستن به هنگام شنیدن مصایب شهدای کربلا به همه نشان دادند که «فرهنگ عاشورا» را باید پاس داشت و حریم آن را نگاه داشت...