در آستانه بیست و پنجمین سالگرد ارتحال یادگار گرانقدر امام؛

کارگاه هنری "یار و یادگار" در حسینیه جماران برگزار می شود

ورک شاپ هنری "یار و یادگار" با حضور سی نفر از هنرمندان گرافیست و نقاش کشور توسط معاونت فرهنگی و هنری موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) در حسینیه جماران برگزار می شود.

کد : 348 | تاریخ : 23 اسفند 1396

کارگاه هنری "یار و یادگار" در حسینیه جماران برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، ورک شاپ هنری "یار و یادگار" با حضور سی نفر از هنرمندان گرافیست و نقاش کشور در حسینیه جماران برگزار می شود. معاون فرهنگی و هنری موسسه با اشاره به برگزاری کارگاه هنری "یار و یادگار" در سالروز بزرگداشت ارتحال یادگار گرانقدر حضرت امام گفت: نقش بی بدیل مرحوم حاج سید احمد خمینی در همراهی امام راحل در فرازهای گوناگون انقلاب و دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست و جا دارد که در آستانه بیست و سومین سالگرد ارتحال آن فقید سعید، همراه با ملت وفادار ایران یاد او را گرامی بداریم. دکتر کمساری گفت: برای بزرگداشت ارتحال یادگار امام در اسفند96، برنامه هنری با نام کارگاه هنری "یار و یادگار" توسط معاونت فرهنگی و هنری موسسه تدارک دیده شده  که با حضور سی نفر از هنرمندان گرافیست و نقاش کشور در حسینیه جماران، با موضوع تولید و خلق آثار هنری مرتبط با  آن سفر کرده برگزار می شود. کمساری افزود: این ورک شاپ در زمینه های مختلف و متنوع گرافیکی، تصویر سازی، تایپو گرافی، نقاشی و خوش نویسی برگزار و آثار در اندازه های مختلف از جمله آثار گرافیکی70 در 50 و خوشنویس 60 در 40 خلق خواهد شد. 

معاون فرهنگی و هنری و ارتباطات موسسه افزود: این ورک شاپ در روز جمعه 25/12/1396 ، از ساعت 9 صبح آغاز می شود و مجموعه آثار خلق شده در این ورک شاپ بصورت نمایشگاهی تا پایان اسفند در نگارستان حسینیه جماران به معرض نمایش گذاشته خواهد شد.

انتهای پیام /*